Замовляю любов
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Замовляю любов

Запорожье
Театр им. В.Г. Магара
проспект Соборный, 41
07
Сентября
2019
Суббота, 18:00
50 грн
Билеты на данное событие еще можно купить в кассах musin

Т. Іващенко
Історія, яка може статися з кожним

У виставі «Замовляю любов» - три героя, кожен по-своєму самотній... Кожен з них по-своєму вирішує складну і актуальну дилему, що важливіше: любов чи гроші, і чи можуть ці два поняття гармонійно співіснувати. Головна героїня зважується замовити "хлопчика за викликом". Головний герой - цинічний жиголо. Але...
    Сюжети розвитку любовних історій взагалі схожі, але за будь-якими з них спостерігати завжди цікаво... Кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною... Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Може, її можна купити? Скільки коштує любов? У цьому питанні героїні вистави - трагізм відчаю, але як завжди, життя неоднозначне, і ось вже ілюзія його відтінків змінює погляд з трагедійного на комедійний.

    Прикро, що в сучасному світі жінка може відчути свою силу і привабливість лише із купленим чоловіком... Прикро, що куповані почуття переростають у справжні (ніби-то), та ще й стають тим зоряним спогадом, який самотня жінка береже у серці, як відблиск сонця... Цей світ тому такий божевільний, що ми починаємо не з того кінця.
    Кожен з нас азартно грає у життя...Чи спроможні ми зірвати джек-пот? Чи вистачить на цю гру сміливості? Чи можливо щось виграти у цього життя?Робимо ставки! Кожен з героїв їх зробив, а хто виграв?
    Життя взагалі така штука… Завтра може все повернутися на краще. Усе ж таки, казино - приголомшлива річ! І все ж таки Життя - не гра в рулетку. Хоч раз у житті кожен повинен спромогтися на вчинок.

Тривалість — 2 год. 30 хв.