Веселая вдова
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Веселая вдова

Запорожье
Театр им. В.Г. Магара
проспект Соборный, 41
15
Января
2022
Суббота, 18:00
70 - 170 грн
70 - 170 грн купить билеты

Легка, життєрадісна і безтурботно – святкова оперета Франца Легара «Весела вдова» знайшла одвічний успіх буквально з моменту її першого виконання 30 грудня 1905 року. Ось уже понад сто років оперета викликає незмінний інтерес публіки і збирає повні зали по всьому світу. Сюжет комедії немов бризки французького шампанського, розгортається блискавично!

Головні герої – барон Зета, посол вигаданого Великого Герцогства Монтевердо в Парижі та Ганна Главарі – фантастично багата вдова. Побоюючись, що Ганна може знову вийти заміж за француза, барон відчайдушно намагається виступити в якості свахи для Ганни та її колишнього коханого, графа Данило. Це гарантує, що успадковані нею багатомільйонні статки залишаться в Монтевердо і врятують його країну від розорення.

«Весела вдова» іскриться дотепністю, фліртом, розкішшю і витонченістю. В атмосфері галантності, жартів і розіграшів змінюються вокальні та танцювальні номери. Музичний арсенал «Веселої вдови» – безмежний! Віденські і паризькі вальси, важка і ніжна кантилена, запальний французький канкан, завзяті ритми слов’янських танців.