Театр «Киев Модерн-балет» Раду Поклитару. Спектакль «Лебединое озеро»
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Театр «Киев Модерн-балет» Раду Поклитару. Спектакль «Лебединое озеро»

06
Ноября
2020
180 - 540 грн купить билеты

Немає потреби представляти «Київ.Модерн-балет» – цей театр вже знають і люблять. Він є візитною карткою українського сучасного мистецтва за кордоном. 

       В «Лебединому озері» немає нічого від первинного дже¬рела, крім, звичайно ж, приголомшливої музики Петра Ілліча Чай¬ковського. Але Раду Поклiтару і попереджає: «Лебедине озеро. Сучасна версія» – не варто очікувати звичного сюжету. 

      Автору хотілося створити балет-притчу, балет-роздум про неможливість жити, зраджуючи своєму справжньому єству. Існування в чужій шкірі, проживання невластивого тобі життя – страшний вирок. 

      Маленький лебідь, протии своєї волі перетворений у хлоп¬чика, повинен буде пройти через страждання і удари долі. Кохання приходить до нього лише у примарних снах... 

      Мова сучасного танцю, якою переказано балет, допомагає викликати яскраве співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, костюми ху¬дожника Гaнни Іпатьєвої дають можливість артистам неймовірно точно і виразно створювати, як образи людей, так і містичних ельфів-лебедів.