Ревнивая сама к себе
До начала события
  • дня
  • часов
  • минут

Ревнивая сама к себе

Запорожье
ДК "ЗАЗ"
проспект Соборный, 9
24
Октября
2021
Воскресенье, 18:00
150 - 250 грн
150 - 250 грн купить билеты

«Новий Театр» покаже іспанську комедію плаща та шпаги «Ревнива до самої себе»

Молодий кабальєро Дон Мельчор прибуває в Мадрид, щоб вигідно одружитися на заочно засватаній нареченій. І тут з кабальєро трапляється невдача - він закохується в іншу. Зустрічає він її у церкві на месі, закутану в мантилью так, що видно тільки чарівну ручку. Але навіть цього стало досить, щоб звести Мельчора з розуму. Хлопець і гадки не має, що господиня тоненьких пальчиків - його наречена Магдалена. А Магдалена ревнує свого нареченого, закоханого в «іншу», хоча пізніше і дізнається, що ця уявна «інша» вона і є. Магдалена починає витончену гру, де ревнощі ледь не заводять стосунки героїв у глухий кут.

Класична комедія плаща та шпаги, зіграна «Новим Театром» у стилі модерн, розповість про мінливості кохання з першого погляду, про те, як фантазії та фантоми відіграють з нами злі жарти. Весела і пікантна історія любові, складна інтрига, захоплюючий сюжет, витончена пластика та яскравий іспанський колорит - ось складові нашої вистави. Смішно, динамічно, повчально, карнавально. Що ще потрібно для гарного вечора у театрі?

П'єса іспанця Тірсо де Моліна написана близько 400 років тому, сповнена кумедних поворотів і ренесансної радості. Автор був ченцем, сучасником Сервантеса і Лопе де Веги, і за свою життєрадісність і «розгнуздані» комедії, духовенство неодноразово відправляло Тірсо з Мадрида куди подалі, щоб не розбещував і без того навіжених співвітчизників. Це не завадило йому зробити блискучу кар'єру богослова і написати більше 400 п'єс у віршах, з яких до нас дійшло лише 84.

У ролях: Дар'я Лебедєва, Олександр Мамонтов, Іван Острівний, Олена Лебедєва, Катерина Кушкина, Дмитро Московцев, Юрій Тітов, Ілля Довгий, Олександр Рудик.

Постановка: Світлана Лебедєва

Вистава російською мовою