Держи меня, если можешь!
До начала события
  • дня
  • часов
  • минут

Держи меня, если можешь!

Запорожье
Театр им. В.Г. Магара
проспект Соборный, 41
24
Октября
2021
Воскресенье, 18:00
70 - 170 грн
70 - 170 грн купить билеты

Історія про те, як одного дня, цілком звичайна жінка, не закомплексована, життєрадісна вирішує змінити життя і покинути свого чоловіка.

Вистава насичена знайомими кожному з нас атрибутами повсякденності, до найдрібніших предметів, деталей, які активно заповнюють кожну “середньостатистичну” квартиру “середньостатистичної” сім’ї. Футбол по телевізору, пиво, вечеря, пляшка, дача, вишні, які треба встигнути зібрати – все це відходить на другий план, коли Тетяна повідомляє Віктору що залишає його… Розпочинається з’ясування відносин і, під час пошуку причин, наші герої вдаються до спогадів, які відкидають їх у ті часи, коли вони тільки-но розпочинали будувати сім’ю. Спливають цікаві події, факти… Але, як то кажуть, краще це один раз побачити, ніж сто разів почути.

До речі, як з’ясувалось, справжнє кохання не можна вселити, привити, нав’язати, як акційний товар у супермаркеті. Кохання – як талант, як Божий дар: або є, або зовсім відсутнє. А якщо сімейне життя рухається за інерцією, то його майбутнє, хоч і через тридцять років, очікує крах.

Вистава – гаряча, взаємна сповідь Тетяни і її чоловіка Віктора на тему спільного життя, під час якої, у спогадах, з’являються чіткі образи наших героїв, з їх відносинами, вчинками, почуттями, тут у цій квартирі, але три десятиріччя потому.