Юлія Якса «Show must go on»
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Юлія Якса «Show must go on»

Запоріжжя
КЗ ім. М.І. Глінки
проспект Соборний, 183
08
Листопада
2020
Неділя, 18:00
70 - 120 грн
70 - 120 грн купити квитки

Пристрасть, кохання, відвертість, справжній драйв та захват… Саме такі емоції завжди дарує слухачам одна із кращих солісток Запорізької обласної філармонії,  улюблениця публіки – чарівна й  харизматична Юлія Якса!  

Юлія Якса – провідний майстер сцени, лауреат премії імені І. Паторжинського Українського фонду культури та численних міжнародних конкурсів, педагог і наставниця! Співачка відома не тільки в нашому місті, а й за кордоном, вона зачаровує публіку своєю жіночністю, красою та неймовірно яскравим, сильним голосом. Їй підвладні різні стилі музики – від вишуканої класики до популярних творів високої естради. 

08 листопада артистка презентує сольну програму «SHOW MUST GO ON». У концерті прозвучать світові хіти джазової та рокової музики, серед яких композиції із репертуару гуртів «Арія», «Scorpions», «Queen» та інші.

Разом з артисткою на сцені гарний настрій створюватимуть елегантні чоловіки: Микола Квєтков, Ярослав Николаєв (саксофон) та Диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру, керівник – Дмитро Мітнік.

Чекаємо на всіх у затишному концертному залі імені М.І. Глінки 08 листопада о 18.00!