ДахаБраха
До початку події
  • дні
  • годин
  • хвилин

ДахаБраха

Запоріжжя
ПК "Дніпроспецсталь"
бульвар Шевченка, 1
22
Лютого
2022
Вівторок, 19:00
290 - 790 грн
290 - 790 грн купити квитки

Подаруй собі настрій і фантастичні емоції!

Подія відбуватиметься у відповідності до вимог МОЗ України.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

1. Побувати на лайві найвідомішого фолк-квартету країни.

2. На повну зарядитися фірмовим етно-хаос драйвом.

3. Доторкнутися до бурхливого джерела музики та емоцій.

ДахаБраха - одна з найвідоміших у світі українських груп, створюють музику в стилі етно-хаос. Автентичний квартет заснований Владиславом Троїцьким, режисером авангардноготеатру "Дах". Проєкт є, без перебільшень, унікальним як в Україні, так і у світі.

Приходьте та насолоджуйтеся майстерністю артистів, що з легкістю створюють по-справжньому геніальні речі. Квитки вже у продажу.

Магічне live-show від суперпопулярного колективу здивує і подарує неймовірні враження. У програмі концерту – нові роботи з альбому Alambari, а також вже добре відомі хітигурту: «Ягудки», «Сухий дуб», «Карпатський реп» та інші шедеври у незрівнянному виконанні ДахаБраха.

До платівки Alambari увійшли 7 музичних розповідей, що утворили розкішний роман. Альбом уособлює гармонійне поєднання насичених мелодій, фестивальних бенгерів та наполегливої професійної роботи.

Гурт ДахаБраха існує вже понад 16 років. За цей час колектив устиг отримати титул єдиного українського гурту, що тричі звучав на американській радіостанції KEXP та виступав на безлічі престижних світових фестивалів. Творчість ДахаБраха вражає поєднанням drum'n'bass, industrial, soul-house з етнічними мотивами. Побачимося! 22 лютого, ПК Дніпроспецсталь, 19:00