Івасюк. Червона рута
До початку події:
  • дні
  • годин
  • хвилин

Івасюк. Червона рута

1 тиждень, 2 події

Запоріжжя

22
Вересень
2
Вересня
Запорізька обласна філармонія
300 - 500 грн
15:00
18:00

Пісня, що знає стежину до людських сердець!

Драматична вистава «Івасюк. Червона рута» розповідає про відомого українського композитора ХХ століття, батька української естрадної пісні, і водночас про людину з трагічною долею. Він прожив лише 30 років, та на піку свого яскравого життя був безжально вбитим комуністичним режимом. Жорстокий час вбив його, але не зміг стерти пам’яті про його спадщину, котра тепер проростає червоною рутою крізь роки.

Пісні Володимира Івасюка знають і люблять по всій країні і за її кордонами. Не лише професіонали переспівують знамениті хіти митця, а й у дружньому чи сімейному колі часто можна почути "Червону руту", "Водограй", "Я піду в далекі гори" тощо. Над кожною піснею Володимир клопітливо працював, творив з повною віддачею. І тепер з такою ж віддачею його хіти виконуються на сцені.

Живий вокал Михайла Герасимчука у супроводі оркестру City big band дають змогу не лише насолодитися баладними піснями, а й викликають думки, емоції, асоціації. Адже кожна з них є короткою розповіддю про Україну. Балет театру Танцю сублімує усі ці почуття і через рух передає емоційну розраду, аби глядач міг відрефлексувати непросту оповідь життя Івасюка. Оповідь, яку драматичні актори театру-лабораторії «Vie» покажуть, глибоко зануривши кожного у складний життєвий шлях знаменитого композитора, де присутні шалений успіх і трагічна доля. Вистава не залишає байдужими ні самих виконавців, ні глядачів.