Запорожці. Ювілейний концерт 30 років
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Запорожці. Ювілейний концерт 30 років

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
29
Лютого
2024
Четвер, 17:00
200 - 250 грн
200 - 250 грн купити квитки
Запрошуємо всіх шанувальників козацького пісенно-хореографічного мистецтва та національних традицій на надзвичайну імпрезу – ювілейний концерт академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»!  

Цей унікальний колектив вже 30 років є мистецькою візитівкою нашого славетного козацького краю. Ансамбль неодноразово презентував перлини старовинної духовної спадщини в рідному Запоріжжі та на кращих сценах України і за кордоном. «Запорожці» - це справжня плеяда зірок, яскравих особистостей та досвідчених майстрів, які збагачують своїми талантами різнобарвну палітру українського мистецтва та прославляють нашу Батьківщину. Виступи колективу – завжди визначна подія, повернення до народних джерел та неймовірні емоції шанувальників. 

Над постійним творчим розвитком ансамблю під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора, пошуком нових форм, урізноманітненням репертуару працюють музичний керівник, заслужений артист України Олег Кугаєвський та балетмейстер-постановник Олег Кравець.

У програмі ювілейного концерту – найкращі пісенно-хореографічні композиції зі скарбниці творчого доробку «Запорожців» за всі роки творчої діяльності. Це буде справжнє свято душі, а поціновувачі народного мистецтва матимуть змогу насолодитися майстерністю артистів ансамблю та улюбленими творами. 

Станьте невід'ємною частиною святкового заходу та розділіть разом із колективом найкращі миті ювілейного концерту. Долучіться до прекрасного та захоплюючого світу народних традицій, відчуйте магію української пісні і запального танцю!

Чекаємо на вас 29 лютого о 17.00.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану