Закриття 84 концертного сезону. На БІС!
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Закриття 84 концертного сезону. На БІС!

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
16
Червня
2024
Неділя, 16:00
150 - 250 грн
150 - 250 грн купити квитки

Музика під час війни – це зброя, яка підіймає бойовий дух, заряджає рішучістю та є символом спротиву і нескореності нашого народу. Протягом концертного сезону створювалися нові програми, які здебільшого презентувалися слухачам під загрозливі акорди повітряних тривог. Але реалії війни не зломили артистів, котрі своєю творчістю надихають слухачів та дарують їм щирі емоції, надію на краще та впевненість у Перемозі!

16 червня єдина прифронтова філармонія в Україні запрошує своїх друзів, партнерів та поціновувачів високого мистецтва на концертну програму «НА БІС», що вінчає завершення 84-го концертного сезону!

На сцені – улюблені колективи: академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» та джаз-бенд «Music men». Гарний настрій створюватимуть улюблені солісти - Юлія Якса, Микола Квєтков, Вікторія Шестакова, Анастасія Литвин, Аліна Сліта, Діана Остапчук, Ігор Спориш, талановиті музиканти - Ірина Скляренко так Вікторія Терещенко (бандура), Дмитро Саверов (контрабас), Олег Павлов (бас-гітара), Станіслав Шинкаренко (ударні), Тарас Пацернюк (труба), Іван Левченко (саксофон), концертмейстери – Артур Остапчук, Світлана Зеленська та інші. Ведучі – Юлія Дар’їна та Юлій Гаврилов.

У програмі прозвучать кращі номери концертного сезону -всесвітньовідомі шедеври, популярні вокальні твори різних епох, запальні джазові композиції та українські хіти, що проникають у саму душу.

Чекаємо на вас 16 червня о 17.00. на концерті «НА БІС».

Разом згадаємо найяскравіші моменти концертних програм, послухаємо ексклюзивні новинки та насолодимося вишуканим мистецтвом.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.