VIEЧОРНИЦІ ІV. СТАС КОРОЛЬОВ
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

VIEЧОРНИЦІ ІV. СТАС КОРОЛЬОВ

Запоріжжя
Театр VIE
о. Хортиця, вул. Наукового містечка, 35
20
Травня
2023
Субота, 17:00
250 грн

VIEЧОРНИЦІ ІV на Хортиці 20 травня о 17:00

Гість театру - Стас Корольов - київський митець родом з Авдіївки.

Він везе разом зі своїм гуртом в Запоріжжя аудіовізуальне авангардне шоу. В його складі —найталановитіші представники нової хвилі академічно-джазових музикантів та співзасновниця і віджейка проєкту— Анастасія Весна. Гурт «Стас Корольов» — найбільшне передбачуваний представник української андерграундної сцени. В листопаді 2022 вони, граючи без пауз 6 зполовиною годин зібрали мільйон гривень для Госпітальєрів, в грудні вирушили в тур прифронтовими містами включно з Херсоном, Харковом та Запоріжжям, а в березні випустили Віртуальну Кав'ярню — "вічну" трансляцію в Youtube, де можна купувати каву (донатити) та комфортно проводити час.

13 травня гурт зіграє перший великий сольник в Києві і привезе цю програму до нас.

На VІЕЧОРНИЦЯХ IV команда театру-лабораторії Vie презентує тізер музично-філософського дійства - ELECTROСКОВОРОДА. Черговий експеримент з формоюта змістом. Ми доведемо, що філософія Григорія Сковородиє в серці кожного сучасного українця, як і якісна електронна музика.

Трофеї з фронту, які передали нам захисники Донецького напрямку, художники перетворили на обʼєкти мистецтва. Вони стануть лотами на благодійному аукціоні на користь ЗСУ. Минулого разу ми назбирали 20 000 грн, тож цього разу маємо подякувати нашим героям ще масштабніше.

Культурний фронт кує! Адреса театру: о. Хортиця, вул. Наукового містечка, буд.35