Велич Моцарта
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Велич Моцарта

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183


Камерна зала
19
Вересня
2024
Четвер, 17:00
130 - 150 грн
130 - 150 грн купити квитки

Музика Моцарта, гармонійно поєднуючи надзвичайну мелодійність з елегантністю та емоційністю, зачаровує слухачів вже не одне століття. Науковцями доведено, що музичні твори геніального композитора особливим чином впливають на людський мозок, зцілюють та надають сил.

Пересвідчитися в цьому можна, завітавши до Запорізької обласної філармонії на концертну програму «Велич Моцарта» в рамках проєкту «Мистецькі зустрічі».

Якщо б Вольфганг Амадей Моцарт жив в наш час, його б назвали великим реформатором і новатором, людиною, яка ламала стереотипи та торувала свій шлях у мистецтві. Адже його твори стали новим етапом у розвитку музичного мистецтва і принесли йому беззаперечну славу генія.

Камерно-інструментальна творчість Моцарта представлена різноманітними ансамблями і ,мабуть, не було жодного інструмента, для якого він не писав би концертів.

Шанувальники високої музики оцінять сонату для скрипки та фортепіано ля мажор в трьох частинах, Adagio сі мінор для фортепіано, Квартет для скрипки, альта, віолончелі та фортепіано соль мінор в трьох частинах. Бездоганність і досконалість форм музики Моцарта своєю майстерністю доведуть Олена Бекетова (фортепіано), Андрій Мамчур та Анатолій Калітенко (скрипка), Тетяна Таран (віолончель) та Геннадій Музикант (альт).

Чекаємо на вас на концерті романтичної та пристрасної музики геніального Моцарта.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.