Вечір джазу
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Вечір джазу

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183


Камерна зала
05
Жовтня
2023
Четвер, 17:00
120 грн

Музична презентація!

5 жовтня в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» Запорізька обласна філармонія запрошує всіх на прем'єру музичної програми «Вечір джазу» у виконанні харизматичного ансамблю «Music men»!

«Найважливіше у джазі – це імпровізація, і найвища її форма – це взаємодія музикантів. Діалог. Люди з музичними інструментами налаштовуються на одну хвилю та розмовляють музикою», - так говорять самі музиканти про джаз!

Протягом десятиріч джаз пережив багато трансформацій, набуваючи нових музичних відтінків. Мелодії у стилях соул, бі-боп, блюз та фанк об’єднаються у незабутньому концерті.

Чарівний вечір джазу вам подарують яскраві й талановиті музиканти: Тарас Пацернюк (труба), Дмитро Саверов (бас-гітара), Станіслав Шинкаренко (ударні), Іван Левченко (саксофон альт),  Гліб Формальський (тромбон), керівник – Юрій Крюков (фортепіано, електропіано). Солістка – справжня чарівниця Юлія Якса (сопрано).

У програмі сучасні джазові композиції найвідоміших митців Джо Семпла, Чета Бейкера, Стена Гетца, Луіса Бонфа, Гері-Мак Фарланда та інших.

Запрошуємо стати частиною музичної культури світу і відчути справжню мистецьку насолоду.

Зустрінемось 5 жовтня о 17:00  у Запорізькій обласній філармонії!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.