Валентинів день. Святковий к-т артистів філармонії
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Валентинів день. Святковий к-т артистів філармонії

14
Февраля
2019

Кохання – безмежне почуття, яке створює навколо себе особливий світ…

Шановні запоріжці та гості міста! Не знаєте як розповісти обраниці про свої почуття? Або хочете зізнатися у коханні хлопцеві, але соромитеся? Ми допоможемо вам розповісти про палке кохання!  І пропонуємо зробити це прямо на  великій сцені у концертному залі імені Глінки!  Всі охочі можуть подати заявки на ексклюзивне зізнання у коханні на нашу електронну адресу filarmonic.zp.ua@ukr.net.

До дня усіх Закоханих Запорізька обласна філармонія підготувала новий проект романтичної музики «Валентинів день». Всі слова, всі квіти, щирі почуття, подарунки та мелодії – все буде звучати з любов'ю!

Ніщо не передасть ваші почуття краще, ніж музика. Цього вечора у Запорізькій обласній філармонії буде лунати тільки найкраща музика!

 Ми подаруємо вам улюблені пісні про кохання вітчизняних гуртів та романтичні хіти зарубіжних виконавців, душевні інструментальні мелодії та палкі привітання.  Святкову атмосферу створюватимуть професійні колективи та відомі артисти Запорізької обласної філармонії.

І не зважаючи на те, чи є у Вас друга половинка, чи немає, у вас є можливість зробити цей день щасливим і незабутнім разом із нами!

Завітайте 14 лютого о 18.00 до концертного залу  імені М.І. Глінки на свято кохання, музики і радості! Цей Валентинів День саме для вас!