«Тобі, чарівній»
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

«Тобі, чарівній»

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
08
Березня
2024
П'ятниця, 17:00
200 - 250 грн
200 - 250 грн купити квитки

Оригінальним та вишуканим подарунком готова потішити своїх відданих шанувальниць до свята весни Запорізька обласна філармонія!

Жінка – мати, сестра, донька, дружина, кохана. Неповторна і магнетична, смілива і романтична, рішуча і ніжна, відчайдушна і покірна, кохана і жертовна у своїй любові та завжди чарівна… Саме завдяки жінці народжується все саме дивовижне, прекрасне та гармонійне.

Відчути себе центром Всесвіту і героїнею витончених творів і мрійливих мелодій – таку мету поставили перед собою артисти Філармонії. В програмі святкового концерту – хіти класичної музики, запальний джаз, естрадні шлягери та вокально-хореографічні композиції зі скарбниці національної спадщини.

Свою майстерність, незабутні емоції та святковий настрій чарівним жінкам та їх супутникам подарують джаз-бенд «Music men» - керівник Юрій Крюков та академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора, провідні солісти Микола Квєтков, Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Анастасія Литвин, Аліна Сліта, Діана Остапчук, Ігор Спориш. Концертмейстери – Світлана Зеленська, Олена Бекетова, Ольга Семенець та Артур Остапчук.

Ведучі концерту – тендітна Юлія Дар’їна та галантний Юлій Гаврилов.

Вечір чутливої та зворушливої музики нікого не залишить байдужим та стане хвилюючим сюрпризом для дорогої вашому серцю чарівної жінки.

Завітайте до Запорізької філармонії 8 Березня о 17.00 на прем’єру концертної програми «Тобі, чарівній» та насолоджуйтеся прекрасною музикою!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.