Thrash around ZP fest - 2
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Thrash around ZP fest - 2

Запорожье
Old pub
Чаривная улица, 29
16
Октября
2021
Суббота, 19:00
120 грн

Thrash around ZP fest-2 запрошє усіх прихильників гарячих metal-вечірок!

Улюблені гурти і нові обличчя на сцені, неповторна атмосфера клубного музичного свята, можливість зустріти старих друзів - усе це - більш ніж переконливі причини 

відвідати Thrash around ZP fest-2, який відбудиться 16.10 на сцені легендарного закладу Old Pub!


Для вас у цей вечір гратимуть:


1. Ravenhate (Запоріжжя) https://www.facebook.com/ravenhate - вони повертаються до концертної діяльності після тривалої перерви, пов'язаною зі студійною роботою. Повноформатний альбом незабаром буде представлений усій metal-спільноті!

2. GrayLine (Кам'янське)https://www.facebook.com/gray.line.band - нові обличчя на сцені Old Pub. Якісний alternative metal з м.Кам'янське! Хлопці представлять до вашої уваги свої найкращі композиції, зокрема з дебютного EP "Альтернатива є". Буде гаряче!

3. Rezak (Дніпро)https://www.facebook.com/rezakmetal - коликтив добре знайомий відвідувачам концертів у Old Pub. Хлопці наREZAють швидкісний thrash у кращих традиціях! Підтримай їх і адський подяг забере тебе у самий епіцентр справжнього thrash metal урагану!

4. Chaoscult (Запоріжжя) https://www.facebook.com/groups/19603745… - живі легенди , як і раніше, накриють Old Pub залізобетонним death metal саркофагом. Ти не зможешь встояти на місці, слем гарантований! 


Тож не зволікайте можливістю поринути в атмосферу музичного свята цього осіннього вечора. Початок о 19:00. Приходьте та приводьте друзів! Stay metal!


Квитки 120 грн 

Заздалегідь заброньований стіл - запорука Вашої зручності!