Романтика балета
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Романтика балета

17
Января
2020
Билеты на данное событие еще можно купить в кассах musin

Скучили за улюбленим оркестром? Зустрічайте 17 січня на сцені концертного залу імені М.І. Глінки академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії після гастролей за кордоном  з новою вишуканою програмою «Романтика балету»! Головний диригент – народний артист України  В'ячеслав Редя.

Класична музика – це не тільки симфонії, опери, концерти та ораторії, а й звісно ж, витончений  балет! Іноді музика в балеті є лише акомпанементом, в інших випадках хореографія прагне розкрити глибокий зміст саме музики. Кращі зразки балетного мистецтва представляють ідеальне взаємопроникнення цих двох складових.

Один з улюблених слухачами і музикантами класичних напрямків — музика до балетів, адже саме  в ній дивовижним чином поєднується поезія і казка, фантастика та реальність.

Творчі осяяння великих композиторів, цікаві оркестрові знахідки балетних сюїт  інколи не потребують  наявності на сцені танцюристів, бо сповнені яскравими, живописними образами, що знайомі нам з дитинства.

У програмі концерту «Романтика балету» прозвучать найвідоміші фрагменти з балетів Петра Чайковського, Арама Хачатуряна, Лео Деліба, Олександра Глазунова, Валерія Гавриліна.

У новому – 2020 році якомога скоріше завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії і відчуйте всю силу  й велич музики!