«Присвята ШУМАНУ»
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

«Присвята ШУМАНУ»

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
25
Жовтня
2024
П'ятниця, 17:00
130 - 150 грн
130 - 150 грн купити квитки

Музика має бути максимально вільною та сповненою фантазії - вважав Роберт Шуман  і тому не боявся експериментувати, пробувати нові форми й засоби вираження.

Запорізька обласна філармонія підготувала 25 жовтня справжнім поціновувачам елегантної класики прем’єру концертної програма «Присвята Шуману», створеної під орудою музичного керівника, лауреата міжнародних конкурсів Оксани Гопки.

Роберт Шуман увійшов до історії музики як один з найсміливіших новаторів, який розширив межі і засоби музичної мови та прагнув тісно поєднати музику з літературою та поезією. В концертній програмі прозвучать визнані вокальні та фортепіанні цикли Шумана. Меломанів зацікавить музика, написана на межі вокального циклу та моноопери на автобіографічні вірші шотландської королеви Марії Стюарт. Казковими образами, навіяними дійсністю і сновидіннями автора, наповнені різнохарактерні твори в альбомі «Фантастичні п’єси». В один із самих щасливих, радісних і плідних періодів свого життя, в рік одруження, композитор написав вокальний цикл «Любов і життя жінки».

Мистецьку насолоду слухачам подарують лауреат міжнародних конкурсів Оксана Гопка (драматичне сопрано), Артур Остапчук (фортепіано) та артист розмовного жанру Юлій Гаврилов.

Чекаємо на вас 25 жовтня о 17.00 на концерті творів романтичного та пристрасного Роберта Шумана. Відкрийте для себе музику обдарованого композитора XIX століття, творчість якого об’єднала обидва його таланти — музичний і поетичний.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.