Правила дорожного движения среди нас
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Правила дорожного движения среди нас

Запорожье
Концертный зал имени М.И. Глинки
проспект Соборный, 183


Бесплатно детям до 3-х лет при сопровождении взрослыми
10
Апреля
2022
Воскресенье, 12:00
60 грн

Музично-пізнавальна програма «ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ AMONG US»

В рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям»

Жити у місті і не знати правил дорожнього руху неможливо. Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід прищеплювати дітям навички безпечного спілкування зі складним світом доріг. Згадати та засвоїти правила дорожнього руху й завжди їх дотримуватись дітям допоможуть артисти Запорізької обласної філармонії.

Відмінною рисою нашого проєкту є розкриття актуальної теми у цікавій інтерактивній музичній формі через знайому, популярну серед дітей комп’ютерну гру «AMONG US».

Артисти Запорізької обласної філармонії перевтіляться в яскравих героїв цієї гри та разом з дітлахами будуть вирішувати цікаві завдання і йти до мети. В ході програми діти розберуть типові дорожні проблемні ситуації, аби надалі не стати їх учасниками.

Повторення у цікавій ігровій формі основних правил дорожнього руху дозволить легше навчитись використовувати їх у житті. Цікаві вікторини, ігри, яскраві образи артистів підкріпить світлодіодний екран, відео на якому буде виповнено у стилі гри «Аmong Us».

У програмі прозвучать знайомі мелодії, популярні естрадні українські та зарубіжні пісні з адаптованим текстом українською мовою на задану тему.