Портрет, написанный голосом
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Портрет, написанный голосом

Запорожье
Концертный зал имени М.И. Глинки
проспект Соборный, 183
06
Июля
2022
Среда, 16:00
60 грн

Музична програма артистів обласної філармонії

Мистецтво у всіх своїх проявах – це можливість творців розкрити себета доторкнутися до найтонших струн душі глядача. Музика – один знайяскравіших видів мистецтва, вона надає сили та надихає. Як художникмалює пензлем портрети на полотні, так і композитори створюють неповторніобрази у своїх музичних творах.

6 липня у Запорізькій обласній філармонії в рамках творчого проєкту«Мистецькі зустрічі» відбудеться прем'єра програми «Портрет, написанийголосом».

У програмі слухачі почують твори А. Дворжака, Фр. Шуберта, Г.Доніцетті, Й. Штрауса та майже невідому вокальну лірику Е. Шоссона, Г.Вольфа, Р. Франца та інших композиторів у виконанні провідних артистівфілармонії: лауреата премії імені І.Паторжинського Українського фондукультури Юлії Якси (сопрано), Вікторії Шестакової (сопрано), ІолантиДамаскіної (фортепіано), Світлани Зеленської (фортепіано), МаріїІванченко (флейта) та Ольги Селенець (фортепіано). Авторка проєкту –лауреат міжнародних конкурсів, музичний керівник Запорізької обласноїфілармонії Оксана Гопка.

Кохання, віра, роздуми про буденність життя, пристрасть, внутрішніпереживання ліричних героїв – така різнобарвна палітра емоцій у програміконцерту.

Завітайте до Запорізької обласної філармонії 6 липня о 16.00 на«Мистецькі зустрічі» та отримайте справжню насолоду від професійногомузичного мистецтва!

Концертні програми у Запорізькій обласній філармонії відбудуться іздотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.