Портрет, написаний голосом
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Портрет, написаний голосом

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183


Камерна зала
19
Жовтня
2023
Четвер, 17:00
120 - 140 грн
120 - 140 грн купити квитки

Мистецтво у всіх своїх проявах – це можливість творців розкрити себе та доторкнутися до найтонших струн душі глядача, а Музика – один з найяскравіших виглядів мистецтв, яка спроможна розраджувати, надавати сили та надихати. І як художник малює пензлем портрети на полотні, так і композитори створюють неповторні образи у своїх музичних творах.

19 жовтня у Запорізькій обласній філармонії в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі у камерній залі» відбудеться прем'єра програми «Портрет, написаний голосом».         

Ця музична зустріч з поціновувачами справжнього мистецтва – перший концерт великого циклу під одноіменною назвою «Портрет, написаний голосом».

У програмі слухачі почують твори А. Дворжака, Фр.Шуберта, Г. Доніцетті, Й. Штрауса та майже невідому вокальну лірику Е.Шоссона, Г. Вольфа, Р. Франца та інших. Авторка проєкту – лауреат міжнародних конкурсів, музичний керівник Запорізької обласної філармонії Оксана Гопка.        

Кохання, віра, роздуми про буденність життя, пристрасть, внутрішні переживання ліричних героїв – така різнобарвна палітра емоцій у програмі концерту, тож кожен гість знайде щось близьке для себе в цих музичних виступах. 

 Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовахвоєнного стану.