Під музику Вівальді
До початку події
  • день
  • годин
  • хвилин

Під музику Вівальді

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
21
Вересня
2023
Четвер, 17:00
100 грн

Антоніо Вівальді ... Це ім'я вже протягом півтора століття, немов магніт, притягує мільйони шанувальників музики у всьому світі. Здобуті з небуття на початку ХХ століття його твори відразу прикували до себе увагу виконавців, слухачів і музикантів своєю оригінальністю, витонченою мелодійністю і майстерною оркестровкою. Вівальді став основоположником нового жанру – концерту для соло інструменту з оркестром, і написав у цьому жанрі понад 600 творів. Також є автором 90 опер, понад 100 сонат, безлічі ораторій, мес і камерно-інструментальних творів.

21 вересня в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» відбудеться прем'єра концерту «Під музику Вівальді». У програмі прозвучать інструментальні твори для скрипки та бандури, арії із опер і кантат відомого митця. Атмосферу благородства й елегантності створять улюблені артисти філармонії – Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Аліна Сліта, Микола Квєтков, Володимир Величко, Ірина Скляренко. Концерт мейстери – Світлана Зеленська, Артур Остапчук. Ведучий програми – Юлій Гаврилов. Автор проєкту –музичний керівник, лауреат міжнародних конкурсів Оксана Гопка.

Дорогі друзі! 21 вересня о 17. 00 запрошуємо всіх до Запорізької обласної філармонії провести час у дивовижній компанії яскравих музикантів та вишуканої музики. Ми з радістю чекаємо на зустріч з вами!