Під музику Вівальді
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Під музику Вівальді

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183


Камерна зала
14
Березня
2024
Четвер, 17:00
130 - 150 грн
130 - 150 грн купити квитки

Антоніо Вівальді ... Це ім'я, немов магніт, привертає увагу мільйонів шанувальників музики у всьому світі. Повернуті з небуття на початку ХХ століття твори геніального композитора відразу прикували до себе увагу виконавців, слухачів і музикантів своєю оригінальністю, витонченою мелодійністю і майстерною оркестровкою. Вівальді став основоположником нового жанру – концерту для соло інструменту з оркестром, і написав понад 600 творів. Великий італієць є автором 90 опер, понад 100 сонат, безлічі ораторій, мес і камерно-інструментальних творів.

14 березня в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» відбудеться прем'єра концерту «Під музику Вівальді». У програмі прозвучать інструментальні твори для скрипки та бандури, арії із опер і кантат класика. 

Атмосферу вишуканості й елегантності створять улюблені артисти філармонії – Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Аліна Сліта, Микола Квєтков, Володимир Величко, Ірина Скляренко. Концертмейстери – Світлана Зеленська, Артур Остапчук. Ведучий програми – Юлій Гаврилов. Автор проєкту – музичний керівник, лауреат міжнародних конкурсів Оксана Гопка.

Дорогі друзі! 14 березня о 17. 00 запрошуємо всіх до Запорізької обласної філармонії провести час у дивовижній компанії яскравих митців та високої музики.

Ми з радістю чекаємо на зустріч з вами!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного часу.