Академічний симфонічний оркестр
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Академічний симфонічний оркестр

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
25
Лютого
2024
Неділя, 16:00
220 - 300 грн
220 - 300 грн купити квитки

Академічний симфонічній оркестр підготував феєричну прем’єру - концерт за участю заслужених артистів України Ілони Турчанінової та Віталія Солом’янчука. Диригент - заслужений артист України Василь Коваль. В програмі – відомі твори симфонічної музики знакових композиторів ХХ століття Франсіса Пуленка, Нея Розауро та Бенджаміна Бріттена, які за життя вже стали класиками.

Академічний симфонічний оркестр презентує Концерт для органу, струнного оркестру та литавр Френсіса Пуленка - світський твір, який композитор охарактеризував як «повернення до віри дитинства». Відкритими та щирими емоціями, переданими звуками органу, шанувальники матимуть змогу насолодитися завдяки майстерній грі заслуженої артистки України, улюблениці публіки Ілони Турчанінової.

Дух латиноамериканської музики та джазові мотиви органічно поєдналися в яскраву та неповторну музичну картину в Концерті для маримби з оркестром №2 у 3 частинах. В зовсім іншу образну сферу чарівними звуками маримби меломанів занурить заслужений артист України, неповторний та харизматичний Віталій Солом’янчук.

«Путівник по симфонічному оркестру» Бенджаміна Бріттена добре відомий у широких колах поціновувачів симфонічної музики і тому завжди цікавий. Створювався він для молоді в рамках навчального телевізійного фільму. Згодом, після прем’єри, «Путівник» став виконуватися на концертах класичної музики як самодостатній твір.

І вперше на сцені в якості заслуженого артиста України виступить головний диригент оркестру Василь Коваль. Незмінні ведучі Світлана Холод та Микола Петюк додадуть до емоційної палітри концерту натхнення та святковості.

Дорогі друзі! Відчути, зрозуміти та полюбити симфонічну музику за один вечір реально, тож цей концерт – саме той!

Чекаємо на вас 25 лютого 2024 року о 17.00

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.