Музика танців
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Музика танців

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183


16
Жовтня
2022
Неділя, 12:00
50 грн

Філармонія - дітям

МУЗИКА ТАНЦІВ

Музично - пізнавальна програма для дітей

Музика збагачує життя, а танець наповнює його яскравими образами…

Танець - дивовижний та чарівний, стрімкий та запальний! Нерозривно пов'язаний з музикою та пластичністю рухів, він здатен яскраво передавати найрізноманітніші людські почуття, настрої, і навіть втілювати глибокі емоції та переживання.

У музично-пізнавальній програмі "Музика танців" наші юні гості дізнаються про те, що саме ритм є першоосновою танцювальної музики. Пересвідчаться, що танцювальні жанри відрізняються вражаючим різноманіттям, від манірних стримано-аристократичних до запальних народних. І впевняться, що танець - це не тільки балет або народні вихиляси, адже він проникає у будь-які музичні жанри: буває частиною симфонії, сонати, балетною сценою в опері і навіть проявляється у вокальних формах.

У програмі " МУЗИКА ТАНЦІВ " юні шанувальники музичного мистецтва матимуть змогу насолоджуватися чарівними взірцями танцювальної музики у живому виконанні артистів.

Артисти Запорізької обласної філармонії з радістю запрошують вас усвіт дивовижної музики, щоб із задоволенням подарувати прекрасне виконання і незабутні враження!