«Музика з французьким шармом» АСО
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

«Музика з французьким шармом» АСО

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
29
Червня
2024
Субота, 16:00
230 грн

Літо спонукає до мандрів! Яскрава концертна програма Запорізької обласної філармонії занурить шанувальників елегантної та чуттєвої музики у неперевершену атмосферу Франції.

29 червня академічний симфонічний оркестр запрошує на вишуканий концерт «Музика з французьким шармом», диригент – лауреат міжнародних конкурсів, улюбленець публіки Дмитро Мітнік.

Романтичний флер, яким оповита Франція, приваблює митців та закоханих, даруючи натхнення і заряджаючи неперевершеними емоціями. Цю самобутню країну оспівали у своїх творах поети та возвеличили письменники різних епох. Чарами Франції просякнуті найпрекрасніші мелодії талановитих композиторів, завдяки яким ми можемо почути трепетне биття закоханого серця, відчути запаморочливий аромат троянд та уявити терпкий смак вина.

Відомі саундтреки з кінофільмів, улюблені хіти джазової та естрадної музики Мішеля Леграна, Володимира Косма, Жерара Кальві, Джо Дассена, Луїса Бонфа, Сержа Гензбура та яскраві соло музикантів оркестру – все це в програмі «Музика з французьким шармом».

Чекаємо на вас 29 червня о 16.00. Не відмовляйте собі у спокусі почути магічну музику піднесених почуттів!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.