Мій Шевченко АКАПіТ "Запорожці"
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Мій Шевченко АКАПіТ "Запорожці"

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
09
Березня
2024
Субота, 14:00
70 грн

Ім’я Тараса Шевченка стало символом України та свободи, його філософія – національною ідеєю, а твори – невід’ємою частиною життя кожного патріота. Настанови духовного Батька нації та його поетичне слово набули для нас надзвичайної актуальності під час повномасштабної війни з агресором.

До 210-ї річниці з дня народження великого Кобзаря Академічний ансамбль пісні і танцю «Запорожці» підготував концертну програму «Мій Шевченко».

Підсилити бойовий дух, донести до сучасників емоційність шевченківської думки та подарувати мистецьку насолоду – таку мету, готуючись до концерту, поставили перед собою артисти. У вокально-хореографічних композиціях знайдуть своє відображення поезії «Думи мої, думи», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати».

Провідником у світ великого Кобзаря стане академічний ансамбль пісні і танцю «Запорожці» - керівник - головний хормейстер, заслужений артист України Сергій Черногор, музичний керівник – заслужений артист України Олег Кугаєвський, балетмейстер-постановник Олег Кравець. Свою майстерність і талант слухачам продемонструють артисти Філармонії Юлія Якса та Микола Квєтков.

Завітайте 9 березня о 14.00 на концерт до уродин Тараса Шевченка та приєднайтеся до його потужної енергії, надихніться духовною величчю та насолодіться красою слова провісника нового життя України. Думи та пісні великого Кобзаря були і залишаються для мільйонів українців закликом до боротьби за свободу і незалежність.

Шануймося, бо ми того варті!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.