Любомир Мельник
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Любомир Мельник

14
Декабря
2018

ТОП-подія! Після аншлагу в жовтні до Запоріжжя повертається найшвидший піаніст планети Любомир Мельник.

Ви настільки вразили пана маестро, що вирішили подарувати вам ще один особливий вечір з дуже обмеженою кількістю місць у колонному залі філармонії!

З початку світового туру до 70-річчя композитора українського походження минуло вже 6 аншлагів у Дніпрі, Запоріжжі, Черкасах, Чернівцях, Франківську та Тернополі, а також повні зали на концертах в Фінляндії, Данії, Шотландії, Англії, Італії, Німеччині.

Додаткові концерти стають вже хорошою традицією! Рівне, Київ, Дніпро, Львів. Ось тепер Запоріжжя. Ще одна зустріч - це найкраща подяка за вашу любов ♥️

Любомир Мельник - музикант світового рівня! Про нього пишуть безліч медіа та у захваті відомі артисти зі всієї планети. Йому незабаром 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу і навіть в Австралії. Два роки тому вперше приїхав з концертом і до України. Піаніст не просто дивує слухачів - він надихає і інших артистів, випустивши весною 2018 року разом з українською співачкою Христиною Соловій акустичну версію її синглу “Fortepiano” - youtu.be/k1KAmcuoQZE.