Легенди про генія В.А. МОЦАРТ
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Легенди про генія В.А. МОЦАРТ

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
05
Лютого
2023
Неділя, 14:00

Вольфганг Амадей Моцарт – одна з найшанованіших і найзагадковіших постатей музичного світу. Про його життя існує чимало фактів і безліч питань, які й досі викликають інтерес у публіки. Наприклад: Моцарт – вундеркінд, який писав музику з чотирьох років? Чи правда, що він був європейською суперзіркою, але витрачав весь свій статок на перуки та жінок? Та взагалі, крав чужі ідеї? А «Реквієм» написав, передчуваючи свою смерть? На ті питання є відповіді у колективу філармонії.

5 лютого у Запорізькій обласній філармонії в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» відбудеться прем'єра концертної програми «Легенди про генія. В.А. Моцарт», в якій прозвучать твори великого композитора епохи класицизму та відкриються деякі таємниці.

Цього вечора слухачі почують найпоширеніші легенди про генія Вольфганга Амадея Моцарта та дізнаються, які з них правдиві. Прекрасні твори митця гостям концерту подарують артисти філармонії Юлія Якса (сопрано), Микола Квєтков (тенор), Вікторія Шестакова (сопрано), Данило Риндін (бас), Марія Іванченко (флейта), Світлана Зеленська (фортепіано), Артур Остапчук (фортепіано), Ольга Семенець (фортепіано). Ведучий – Юлій Гаврилов.

Запрошуємо всіх 5 лютого о 14.00 завітати до Запорізької обласної філармонії та відкрити для себе нового Моцарта.