Королі Свінгу
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Королі Свінгу

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
14
Лютого
2023
Вівторок, 16:00
150 грн

На свято всіх закоханих зробіть приємний подарунок своїй другій половинці і собі! Пориньте у світ фірмової музики та приємних почуттів.

14 лютого у Запорізькій обласній філармонії відбудеться прем'єра програми «Королі свінгу»! На сцені – джаз-квартет «MUSIC MEN» під керівництвом Юрія Крюкова.

Свінг зародився у Новому Орлеані (США) на початку ХХ сторіччя. В той час великі оркестри грали музику для розважання публіки, яка мала танцювальний характер і, практично, без імпровізацій. У 40-х роках почали створюватися комбо–колективи – квартети, квінтети, які продовжили життя свінгу, але вже у новому прочитанні та трансформації. Тепер свінг вирізнявся

динамічними імпровізаціями. Танцювальний свінговий стиль бігбендів та лідерів бендів, таких як Бенні Гудман був домінуючою формою американського джазу з 1935 до 1946 років, час, що відомий під назвою Ера свінгу.

Про джаз, зокрема свінг та найяскравіших представників цього музичного напрямку можна говорити багато, але краще його послухати у виконанні професійних музикантів. Незабутнім для вас цей вечір зроблять: Тарас Пацернюк (труба), Артем Крамаренко (бас-гітара), Станіслав Шинкаренко (ударні), Іван Левченко (саксофон альт), Гліб Формальський (тромбон), вокал – Юлія Якса.

Колектив представляє нову концертну програму, до якої увійшла музика Х. Моблі, Ф. Хаббарда, Т. Монка, Т. Фленагана, Х. Сільвера та інших.

Запрошуємо вас на солодке музичне побачення 14 лютого о 16:00  до Великої концертної зали Запорізької обласної філармонії!

Супер настрій – гарантовано!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.