Ювілейний концерт до 85 річчя Запорізької обласної філармонії
До початку події
  • дні
  • годин
  • хвилин

Ювілейний концерт до 85 річчя Запорізької обласної філармонії

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
04
Квітня
2024
Четвер, 16:00
200 - 250 грн
200 - 250 грн купити квитки

Запорізькій обласній філармонії – 85 років!

4 квітня єдина прифронтова філармонія запрошує своїх друзів, партнерів та шанувальників музичного мистецтва на грандіозний ювілейний концерт. 85 років плеяда талановитих музикантів, співаків, хореографів з успіхом популяризує академічне вокально-музичне мистецтво, естрадну творчість, відроджує та зберігає національні традиції.

Запорізька філармонія – це бренд нашого славетного козацького краю, який створювався протягом десятиріч і здобув визнання серед діячів культури країни та зарубіжжя. Творчий потенціал закладу – це команда яскравих особистостей та професіоналів високого рівня, які втілюють у життя найсміливіші задуми, створюючи якісні мистецькі проєкти.

В ювілейному концерті прозвучать кращі фрагменти найцікавіших програм останніх років, перевірені часом і успіхом у публіки. Це буде феєричне свято, де справжні зірки об’єднають мовою музики серця поціновувачів високого мистецтва.

Станьте невід’ємною частиною ювілейних урочистостей та розділіть разом з дружною філармонійною родиною незабутні миті святкового концерту. Вас очікують захоплюючі емоції, гарний настрій та вишукана атмосфера.

Чекаємо на Вас 4 квітня о 16.00.

Ви маєте це почути, побачити та насолодитися!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.