Й.С. Бах. Академічний симфонічний оркестр
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Й.С. Бах. Академічний симфонічний оркестр

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
27
Квітня
2024
Субота, 17:00
200 - 250 грн
200 - 250 грн купити квитки

Й.С. БАХ

Академічний симфонічний оркестр

Диригент – лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Мітнік

Його музика підносить нас над буденністю, надає змогу зупинитись, замислитись та відчути гармонію Всесвіту. На те, щоб осягнути всю велич творчості Йоганна Себастьяна Баха не вистачить і життя. Втім, спробувати варто! Адже, життя, де є Бах - благословенне.

27 квітня академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії та диригент, лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Мітнік презентують шанувальникам високого мистецтва концерт з циклу «Великі імена. Йоганн Себастьян Бах».

В програмі прозвучать концерти для двох скрипок з оркестром ре мінор, BWV 1043, клавіру з оркестром №4 ля мажор, BWV 1055, оркестрові сюїти №2 сі мінор, BWV 1067 та №3 ре мажор, BWV 1068.

Солісти – улюбленці публіки, лауреати міжнародних конкурсів Андрій Мамчур (скрипка), Олександр Горлов (скрипка), Олена Бекетова (фортепіано) та Олена Кочерга (флейта).

Чекаємо на вас 27 квітня о 17.00 в затишному залі Запорізької обласної філармонії.

Поринемо разом в магію шедеврів великого композитора, спробуємо наблизитись до розуміння його філософії та світогляду, відчуємо велич, глибину і силу впливу на нашу душу.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.