ГЕЙ, СОКОЛИ! АКАПіТ «Запорожці»
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

ГЕЙ, СОКОЛИ! АКАПіТ «Запорожці»

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
20
Жовтня
2022
Четвер, 17:00
150 грн

До Міжнародного дня музики

Гей, соколи. Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці»

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії – гордість козацького краю і мистецька візитівка регіону. Вже 27 років колектив впевнено сприяє пропаганді, збереженню та розвитку української культурної спадщини. Кожен концерт ансамблю – свято національних традицій і торжество козацького духу!

20 жовтня у Запорізькій обласній філармонії артисти презентують новумузичну програму «Гей, соколи!», яка пронизана патріотизмом.

Барвиста й колоритна, сповнена різнобарвних мелодій та багатоголосого співу програма порадує й приємно здивує слухачів. Основу концерту складають шедеври української музичної культури, народні, козацькі пісні, які поєднуються із запальними танцями в оригінальних постановках та театральними замальовками із героїчного козацького минулого. Професійний вокал,хореографія та акторське виконання не залишать глядачів байдужими і подарують багату палітру незрівняних емоцій!

Яскраві національні костюми, запальна українська енергетика, а також віртуозність, майстерність, оригінальна інтерпретація народних обрядів та музичних композицій чекає на глядачів у Запорізькій обласній філармонії.

Запрошуємо глядачів долучитися до національних традицій та стати частиною автентичної культури!