Єгор Грушин
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Єгор Грушин

Запоріжжя
КЗ ім. М.І. Глінки
проспект Соборний, 183
07
Квітня
2022
Четвер, 19:00
130 - 299 грн
130 - 299 грн купити квитки

Найяскравіший неокласик України повертається з концертним туром у підтримку нового альбому “In Time”, який буде виданий на одному з найпотужніших інструментальних лейблів Європи - “1631 Recordings”!

Тур у підтримку нового альбому охопить близько 30 міст України та Європи.

Єгор Грушин – яскравий композитор і піаніст. Він – один із небагатьох, хто творить у стилі неокласика в Україні. Серед світових композиторів у цьому стилі відомі Ludovico Einaudi, Ólafur Arnalds, Nils Frahm, Max Richter.

За понад 10 років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів і презентував 6 альбомів. Видав збірку фортепіанних творів, став автором саундтреків до українських фільмів та серіалів. Восени 2016 року Єгор Грушин отримав відзнаку за розвиток культури і потрапив у ТОП-100 найвпливовіших людей Львівщини. В 2019 році завершив свій річний тур у підтримку альбому “Ritorno” концертним туром у Китаї, фіналом якого став сольний концерт у Шанхаї.

Музика Єгора Грушина легка для сприйняття. В ній – різноманітні мелодії та патерни. Переконайтеся в цьому – послухайте твори з нового альбому наживо.

#Неокласика – ваші незабутні враження