«Бременські музики»
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

«Бременські музики»

19
Января
2020
Воскресенье, 12:00
Билеты на данное событие еще можно купить в кассах musin

Музична фантазія на тему казок Братів Грімм


 «БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКИ»


в рамках мистецького проекту «Філармонія - дітям»Музика Г.Гладкова                            Лібрето В.Ліванова, Ю.Ентіна

                                                        Український переклад Я.Стельмаха


З малечку усі знають і люблять  пісню «Мы к вам заехали на час» -, яку співають «Бременські музики» у відомому мультфільмі, створеному за мотивами старовинної німецької казки.

           Мультфільм «Бременські музики»  з геніальною музикою Геннадія Гладкова та дотепними віршами Юрія Ентіна, побачив світ у 1969 році і одразу ж отримав всенародну любов, визнання і популярність.

До 200-річчя казки Братів Грімм та 50-річчя її музичної версії артисти Запорізької обласної філармонії підготували свою сценічну версію знайомої казки «Бременські музики». В ній поєднані елементи сюжету з мультфільму та із п’єси Василя Ліванова і Юрія Ентіна, що посилює основну інтригу твору.

Безсумнівний бренд цієї культової музичної фантазії – яскрава динамічна «рок-н-рольна» музика і пісні Геннадія Гладкова, які однаково близькі, як дітям,  так і дорослим.

Тож, запрошуємо Вас «на час» разом з артистами Запорізької обласної філармонії знову поринути у пригоди відчайдушних друзів Пса, Віслюка, Півня, Кота, які перемогли підступного Сищика та недотепного Короля, об’єднавши у пару сміливого Трубадура і чарівну волелюбну Принцесу. 

У постановці вистави беруть участь як вже добре знайомі глядачам артисти Запорізької обласної філармонії, так і молоді талановиті співаки.Музикознавець, заслужений працівник культури України Алла Ходакова.