Бандура: Магія струн
До початку події
  • день
  • годин
  • хвилин

Бандура: Магія струн

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
21
Лютого
2024
Середа, 17:00
130 - 150 грн
130 - 150 грн купити квитки

Бандура - унікальний музичний інструмент, створений нашим народом і який не має аналогів у світі. Це – гордість, надбання та невід’ємний скарб національного і світового мистецтва. Бандура є одним із символів України, який у часи великих потрясінь стає могутнім джерелом наснаги і нині наділяє нашу націю містичною здатністю чинити опір ворогам та надихає на подвиги в ім’я Батьківщини.

Запорізька обласна філармонія підготувала нову прем’єру - концертну програму «Бандура: магія струн», яка відкриває світ сучасного інструменту, в якому приховані фантастичні темброві барви й цілий світ образів та емоцій.

Репертуар сучасних бандуристів – не лише народна музика, а й різноманітні концертні твори - від світової класики до джазу та естради. Струни інструменту вільних співців розказують історію нашого народу, а у жіночих руках перетворюються на музику ніжності й чарівності.

Впевнитися в цьому можна під час концертної програми «Бандура: магія струн», де дует бандуристок Вікторії Терещенко та Ірини Скляренко разом з провідними музикантами та вокалістами Філармонії продемонструють безмежні можливості національного інструменту України. Нове звучання отримають знайомі мелодії «Аve Maria» Джуліо Каччіні, «Сициліана» Джованні Перголезі, «Історія кохання» Френсіса Лея, «Українська рапсодія» Івана Левицького, «Знаю я» Руслани Лижичко, «Заспіваймо пісню за Україну» Олександра Пономарьова та одна із найулюбленіших пісень українців «Ніч яка місячна». Ведуча концерту – чарівна Юлія Дар’їна.

Чекаємо на вас 21 лютого 2024 року о 17.00Ви маєте почути та відчути пульсацію життя на струнах бандури!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.