Академічний симфонічний оркестр
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Академічний симфонічний оркестр

07
Февраля
2020
Билеты на данное событие еще можно купить в кассах musin

Музика Людвіга ван Бетховена –  це величезна енергетична напруга, збудженість почуттів, драматизм та музичне задоволення від першого до останнього акорду…

У 2020році мистецький світ відзначатиме 250-річчя від дня народження видатного німецького композитора і піаніста Людвіга ван Бетховена–одного із  трьох найвідоміших представників класичної віденської композиторської школи.

До ювілею неперевершеного творця академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії під керівництвом головного диригента, народного артиста України Вячеслава Реді підготував музичний подарунок всім шанувальникам талановитого митця.

У програмі прозвучить Симфонія № 8 та Концерт для фортепіано з оркестром № 4 геніального класика.

Разом із оркестром на сцені шедеври світової класики виконуватиме гість програми – видатний піаніст, народний артист України Юрій Кот (Київ).

Музикант закінчив Київську державну консерваторію ім. П. І. Чайковського за фахом «фортепіано», а згодом – асистентуру-стажування на кафедрі фортепіано (клас проф. В. О. Козлова). Юрій–лауреат Національного конкурсу піаністів ім. М. В. Лисенка; дипломант Всесоюзного конкурсу піаністів ім. С. Рахманінова; лауреат І-го Міжнародного конкурсу піаністів ім. С. Прокоф'єва. Багато гастролює як соліст в Україні, Росії, Казахстані, Югославії, Польщі, Словаччині, Німеччині та США з концертними програмами з творів композиторів різних епох та музичних напрямків. Артист виступав з багатьма симфонічними оркестрами України, зокрема неодноразово з великим успіхом проходили концерти з академічним симфонічним оркестром Запорізької обласної філармонії; Росії, Німеччини та США. 

Запрошуємо всіх 7 лютогоо 18.00 завітати до концертного залу  імені М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії, доторкнутися до прекрасного мистецтва великого Бетховена, а можливо, і відкрити для себе новий світ музики та талановитих музикантів.

Квитки на найкращі місця купуйте заздалегідь!