Пеппи Длинный чулок
До начала события
 • дней
 • часов
 • минут

Пеппи Длинный чулок

15
Сентября
2019
Воскресенье, 12:00
Билеты на данное событие еще можно купить в кассах musin

ТАЄМНИЦЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА


А. Ліндгрен

інсценізація Т. Лещової


вистава для дітей на одну дію


Прем'єра 22 грудня 2016 р.Тривалість вистави — 1 год.


    Девіз Пеппі та її друзів – Щасливе Дитинство Назавжди. Чому люди повинні дорослішати, адже в дитинстві так добре?

Як здорово, коли про тебе дбають, коли не потрібно ні про що турбуватися, тому що хтось великий і сильний вже все вирішив за тебе. Яким прекрасним було б життя без усіх цих дорослих проблем!..


    Вистава  «Пеппі Довгапанчоха» - чудова історія про дівчинку, яка змогла втілити мрію всіх дітей: робити те, що хочеться, а не те, що говорять старші. Руді косички, усміхнені очі, веснянкувате обличчя і добре справедливе серце - ось героїня, яку ви побачите на сцені.  Саме вона зуміла покласти на лопатки прославленого силача-важковаговика, а також перевиховати  шахраїв. Звичайно, у Пеппі є недоліки: вона непосида, нечупара, ласунка, любить прибрехати, але хто з нас в дитинстві не страждав подібними «хворобами»?

    Дівчинка-фантазерка, бунтарка, жартівниця, надзвичайно сильна, неймовірно щедра і... трішечки самотня. Хочете з такою познайомитися і подружитися? Тоді мерщій до театру, де ви побачите декілька історій із  життя Пеппі та її дотепних друзів, які постійно живуть у мріях, пошуках пригод і знають таємницю щасливого дитинства.

 • покупка без
  посредников
 • гарантия
  возврата
 • 0% комиссии
  и сборов