Музичні професії
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Музичні професії

Запоріжжя
КЗ ім. М.І. Глінки
проспект Соборний, 183


Камерна зала
12
Лютого
2023
Неділя, 12:00

Музика - прекрасне та неповторне мистецтво. Коли ми її чуємо, благоговійно завмираємо, затамувавши подих під хвилею дивовижних чаруючих звуків.

Дорогі друзі, а чи знаєте ви скільки людей стоїть за створенням та виконанням музичних творів? Це композитори, аранжувальники, вчителі, співаки, інструменталісти, диригенти – та ще багато мешканців всеохоплюючого та багатогранного казкового світу музичного мистецтва.

Запорізька обласна філармонія з великим задоволенням запрошує усіх зазирнути за лаштунки вируючого музичного життя. У рамках нової дитячої пізнавальної програми "Музичні професії" дітлахи дізнаються про те, як народжується музика, що потрібно композиторам для того, аби створити музичні твори, розгадають таємниці виникнення музичних інструментів та обов`язково почують майстерних виконавців. Ми допоможемо розібратися у сфері сучасної музичної індустрії та розповімо про найпопулярніші професії сьогодення.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.

Вхід на концертні програми для учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб, за наявності вільних місць, безкоштовний.