Козацькі забави
До початку продажів
  • день
  • години
  • хвилин

Козацькі забави

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183


Безкоштовно дітям до 5-и років у супроводі дорослих
29
Вересня
2024
Неділя, 12:00
29 вересня 2024 року артисти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» подарують юним глядачам нову музичну програму «Козацькі забави»!
З незапам'ятних часів в Україні козаки славилися своєю міццю, спритністю, кмітливістю та бажанням завжди прийти на допомогу. Артисти познайомлять дітей із історією козацтва, звичаями, традиціями козаків та їх найцікавішими розвагами. Глядачі дізнаються звідки береться їх легендарна сила, витривалість та неймовірна жага до волі. А ще малюки разом зможуть заспівати бравих козацьких пісень.
Яскрава та колоритна, сповнена різнобарвних мелодій програма порадує й приємно здивує маленьких і дорослих. В «Козацьких забавах» воєдино поєднуються запальні танці та ліричні хороводи, театральні замальовки та веселі інтерактиви.
Програма водночас розважальна і повчальна, адже дітки зможуть розширити свої знання про запорозьких козаків, сповнитися бажанням до наслідування їх кращих рис характеру: щирості, безкорисливості, товариськості, бути сміливими, спритними.
Запорізька обласна філармонія запрошує всіх у світ козацьких забав!
Народні ігри, спів та акторське виконання не залишать глядачів байдужими і подарують багату палітру незрівняних емоцій!
Козацькому роду – нема переводу!
Захід проводиться із дотриманням вимог безпеки в умовах воєнного стану.