Козацкая сила
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Козацкая сила

Запорожье
Концертный зал имени М.И. Глинки
проспект Соборный, 183
19
Сентября
2021
Воскресенье, 12:00
50 грн

Мистецький проєкт "ФІЛАРМОНІЯ - ДТЯМ" розпочинаєконцертний сезон!

      До 30-ї річниці Незалежності України! Запорізька обласна філармонія запрошує юних та дорослих глядачів на музичну казку «Козацька сила» за мотивами героїко-комічної п'єси запорізького автора Олександра Виженка.
      У доступній формі, за допомогою багатьох музично-театральних засобів глядачам відкривається ​​одна з героїчних сторінок історії запорізького козацтва. Уява авторів цього твору змалює ряд різноманітних сцен як драматичних, так і жартівливих з властивим для українського народу гумором.

     Дійові особи казки – веселіза порожці Дід ​​Базікало та Дід Кахикало, сміливий і рішучий джура Влас Зерно, мудра знахарка Скрипуха, виверткий, але патріотично налаштований Чорт; хитрий і підступний Обман Паша та інші цікаві герої.
     Козаки – це справжні воїни, сильні духом і тілом, які володіли світлим розумом та непереможною силою. В чому ж вона - козацька сила? І як її здобути? За сюжетом вона прихована в багатовіковому Дубі. Її пильно оберігають запорізькі козаки, нею намагаються заволодіти турки. Та дається вона некожному, а тільки тим ... Втім про це юні глядачі дізнаються прослухавши всю казку до кінця у виконанні провідних солістів Запорізької обласної філармонії.