Концерт «7 чудес світу»
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Концерт «7 чудес світу»

17
Февраля
2019
Воскресенье, 12:00

 

Ансамбль бандуристів "Божена"

 

В світі є унікальні споруди, які протягом століть викликають всебічне захоплення. Вони створені у різні епохи, знаходяться в різних країнах світу і кожен має свою неймовірну історію. Це: піраміда Хеопса, сади Семіраміди, статуя Зевса Олімпійського, храм Артеміди в Ефесі, мавзолей у Галікарнасі, Колос Родоський і Фороський маяк.

Наша Батьківщина теж надзвичайно багата на унікальні мистецькі, архітектурні творіння та історико-культурні пам'ятки. Справжніми перлинами України є: Національний історико-архітектурний запові́дник "Кам'янець", Києво-Печерська лавра, Національний дендрологічний парк "Софіївка", Собор Святої Софії — Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський собор, Хотинська фортеця, острів Хортиця та інші.

Минають роки  і сучасність нам дарує нові шедеври. Якими вони були і які з'явилися в наш час? Відповідь юні глядачі дізнаються, познайомившись з  найвідомішими історичними та архітектурними пам'ятками багатьох країн і, звісно ж, України.

 

Цікаві інтерактивні ігри, факти про найбільші досягнення видатних митців, розповіді про українську культуру і мистецтво допоможуть  юним глядачам пізнати Великий і Чарівний світ …через музику бандури!

 

У програмі прозвучить класична та народна музика, твори зарубіжних та сучасних українських композиторів.