Джаз Smile
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Джаз Smile

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183
25
Червня
2023
Неділя, 12:00

У Запорізькій обласній філармонії джаз не тільки для дорослих, а й для малят.

Полюбити джаз можна у будь-якому віці, а в дитинстві знайомство з цією музикою стає особливо яскравою подією. Досвідчені музиканти чудово знають, що діти по-особливому сприймають новий музичний напрямок, і дуже важливо вміти правильно його піднести. Щоб підтримувати щирий інтерес маленьких слухачів, став розвиватись джаз для дітей – з'явилися різні програми та заходи.

25 червня в рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям» відбудеться концерт «Джаз Smile» від комбо-бенду «Music men» під керуванням Юрія Крюкова!

У програмі прозвучить веселий джаз для діток і улюблені мелодії із популярних мультфільмів студії Дісней «101 далматинець», «Білосніжка і семеро гномів», «Аліса у Країні Чудес», «Троє поросят» та інші! Кожна композиція представлена в доступній формі  в супроводі цікавих історій.

Ніхто не нудьгуватиме ні хвилини! Дітям джаз подається в ігровій манері, яка відразу ж викликає зацікавленість та захоплення. Разом з музикантами дітлахи познайомляться із різними музичними інструментами, основами джазу і зможуть осягнути багато нюансів цього жанру.

Гарну музику й веселий настрій маленьким гостям даруватимуть учасники бенду – Тарас Пацернюк (труба), Артем Крамаренко (бас-гітара), Станіслав Шинкаренко (ударні), керівник – Юрій Крюков (фортепіано, електропіано). Яскравими образами програму прикрасять – віртуози Тимофій Фуклєв (флейта) і Іван Левченко (саксофон-альт). Загадковим світом магії дивуватиме членкиня Міжнародної асоціації ілюзіоністів Марина Євченко. Ведучий – Юлій Гаврилов.

Подаруйте своїй дитині любов до джазу, мистецтва і незабутню подорож у світ музики! 

Захід відбудеться із дотриманням  вимог безпеки в умовах воєнного стану.