Фантазія нот
До початку події
  • дні
  • годин
  • хвилин

Фантазія нот

Запоріжжя
Запорізька обласна філармонія
проспект Соборний, 183


Безкоштовно дітям до 5-и років у супроводі дорослих
24
Березня
2024
Неділя, 12:00
80 грн

Музично – пізнавальна програма для дітей

Музика – складний і водночас зрозумілий всім вид мистецтва, який володіє дивовижною можливістю передавати різноманітні образи, почуття, барви та майже миттєво переносити нас в події минулого і повертати до сучасності.

24 березня Запорізька обласна філармонія підготувала для юних меломанів цікаву музичну програму «Фантазія нот» в рамках проєкту «Філармонія – дітям» під орудою музичного керівника, лауреата міжнародних конкурсів Оксани Гопки.

Юні шанувальники філармонійного мистецтва познайомляться з таким поняттям, як «програмна музика» та наочно переконаються у взаємодії між собою всіх сфер мистецтва. Слухачі дізнаються чим надихалися композитори при написанні своїх шедеврів та що хотіли донести до майбутніх поколінь, а також матимуть змогу пофантазувати особисто, слухаючи чарівну музику.

У концерті пролунають твори відомих українських та європейських композиторів - Анатолія Кос-Анатольського, Дар’ї Кривошапченко, Антоніо Вівальді, Клода Дебюсі, Франсуа Куперена, Лео Деліба та Франца Шуберта. Відчути глибину музичних композицій допоможуть артисти Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Микола Квєтков, Аліна Сліта та Ігор Спориш.

Концертмейстери – Світлана Зеленська, Олена Бекетова, Артур Остапчук (фортепіано). Ведучий програми - Юлій Гаврилов.

Завітайте до Запорізької обласної філармонії на концерт 24 березня о 12.00 та разом з дітьми насолодіться прекрасною музикою.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.