Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта»
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта»

Запоріжжя
Концертний зал імені М.І. Глінки
проспект Соборний, 183
13
Квітень
2022
Середа, 19:00
180 - 550 грн
180 - 550 грн купити квитки

Зухвала та шалено смішна комедія театру «Маски». П’єса про кохання, щасливе кохання, бо кохання – це щастя, кохання – це музика, танець! Любов це життя!

Джульєтта, дівчинка тридцяти п’яти років, обіцяна за дружину Парису, родичу князя, неодноразово травмованому в голову праскою. Несподівана зустріч на балу з Ромео, захопленим дебілом, запалює в серцях закоханих незгасну пристрасть. З цим не можуть упокоритися батько Джульєтти — старий-маразматик Капулетті, і її брат Тібальт — задира, забіяка та забіяка. В результаті сварки Тібальт вбиває горщиком з-під квітів Бенволіо – приятеля Ромео. Вбиває підло, в спину, нишком. Ромео в пориві люті до смерті кусає за вухо Тібальта, від чого трагічно вмирає. Джульєтта таємно призначає Ромео побачення: на цвинтарі, де в результаті комічних поєдинків і несподіваних поворотів сюжету до загальної радості п’єса закінчується всесвітньою любов’ю, торжеством гумору, молодості та краси.

Неперевершені майстри повалять дурня, тобто один одного. «Маски» запрошують усіх любителів гумору відтягнутися на повну, відстовбурчитися, по ковбаситися та поржати! Коротше – розслабитися та відпочити!

З нами – весело!

Діючі лиця:

Ромео – Народний артист України Борис Барський

Джульєтта – Заслужена артистка України Наталія Бузько

Тібальт та Аптекар – Народний артист України Георгій Делієв; Олексій Агоп’ян

Капулетті – Михайло Волошин

Бенволіо – Олександр Постоленко

Паріс – Ігор Малахов