Серце матері
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Серце матері

Запоріжжя
ГогольFest Покрова у Запоріжжі
адресу буде повідомлено за 24 години по смс
19
Жовтня
2024
Субота, 16:00
300 грн

Документально-музичний перформанс від режисера Влада Троїцького.Копродукція німецької вистави Schauspielkollektiv – Neues Schauspiel Lüneburg та ЦСМ ДАХ/ Гогольfest“

СЕРЦЕ МАТЕРІ: діти зберігають всі наші сльози” — вистава про трагедію матерів, чиї діти на фронті. Сюжетна лінія перформансу розгортається навколо спогадів жінки про любов, народження, дитинство та очікування того, що вже може не відбутися через Війну. Історія поєднує три часові виміри минулого, теперішнього та можливого щасливого майбутнього. Проте, є інша сторона реальності та ключове запитання головної героїні: “Що, якщо він уже не повернеться?

”Усвідомлюючи циклічність подій та життя, жінка майже готова до прийняття реальності,але дає собі можливість прожити мить очікування як востаннє та розділити її з глядачем.Перформанс занурює у стан невідомості та безпорадності людини перед світом, але яка здатна знайти сили разом у спільному переживанні горя.

Вистава заснована на особистих текстах українських матерів до своїх синів під часповномасштабного вторгнення Росії в Україну, зокрема, листів жінок з бомбосховища в Маріуполі та жінки зі Львова у якої двоє синів померли на фронті. Ці документальні тексти у виконанні Тетяни Троїцької доповнені вокальними партіями Мар'яни Головко та звуковими колажами з текстів Влада Троїцького і Томаса Флоккена. Постановка Влада Троїцького — це рухомий витвір мистецтва, що складається з акторської гри, співу, анімації, відео та звукових композицій.

Режисер: Владислав Троїцький

Премʼєра вистави відбулася 12 квітня 2024 року у DÜSSELDORFER Schauspielhaus Kleines Haus, на фестивалі 777 TAGE / 777 ДНІВ.

У рамках фестивалю Gogolfest. Pokrova, запланований онлайн міст між українськими та німецькими культурними діячами щодо ролі культури, та як через неї впливати на формування суспільної думки. Зустріч відбудеться із представниками запорізької та німецької мистецької спільноти, представниками державного сектору та гостей, яким цікаво долучитись щодо того як через театр можна транслювати певні сенси та як театр допомагає трансформувати ставлення європейців до українського питання.

Одразу після цього, вистава прямує до Гамбургу.