Віра Полозкова
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Віра Полозкова

Запоріжжя
ПК "Дніпроспецсталь"
бульвар Шевченка, 1


Безкоштовно другий квиток по промокоду: promo-zp
09
Серпня
2021
Понеділок, 19:00
590 - 1350 грн
590 - 1350 грн купити квитки

Акція "1+1" знижка 100% на кожен другий квиток по промокоду promo-zp з 6/08 по 8/08

Віра Полозкова в Запоріжжі!

Свято чуттєвої поезії пройде 9 серпня у ПК Дніпроспецсталь.

Це справжня подія в світі любителів поезії, адже її рядки заворожують і не залишають навколо себе жодного байдужого. Живий виступ Віри у палаці культури – це подія з неймовірною атмосферою, де навколо будуть відкриті серця і щирі овації. Лірика Полозкової з роками залишається актуальною, а кожне слово підібрано з хірургічною точністю. Тому кожен в її віршах знаходить щось своє, потаємне і рідне.

В серпні поетеса приїде з новою програмою. Тих, хто прийде на поетичний концерт, чекають нові аранжування улюблених віршів, візуальні ефекти та дзвінка тиша глядацького залу, що не хоче втратити жодного слова. Чуттєвий вечір поезії в Запоріжжі.

Поезія Віри Полозкова – це цілий світ, в який вона запрошує глядачів. І в серпні він знайде притулок у ПК ДСС. Навіть у величезному залі на вечорах Віри зберігається відчуття камерності, нескінченної чуттєвості й абсолютної довіри. А всі, хто прийшов, немов розчиняються в безмежній аурі поетеси.

Не пропустіть і ви свій шанс поринути в світ щирих переживань і точних метафор. Приходьте на поетичний концерт Віри Полозкова і дозвольте собі бути максимально живим, відчуваючи кожною клітинкою душі її влучні алюзії та ніжні переливи голосу.