Танго на пуантах та гала концерт
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Танго на пуантах та гала концерт

Запоріжжя
Концертний зал імені М.І. Глінки
проспект Соборний, 183
26
Лютого
2022
Субота, 19:00
250 - 888 грн
250 - 888 грн купити квитки

НА БАГАТОЧИСЛЕННІ ПРОХАННЯ – НА БІС! 

26 лютого о 19:00 на сцені Концертного Залу ім. М.І. Глінки відбудеться справжнє свято для шанувальників балету та сучасного танцю, не дивлячись на часи Covid. Ми подбали про Вас і зробили все, щоб ця вистава пройшла цілком безпечно, з усіма карантинними застереженнями. Тож приходьте і насолоджуйтесь! 

Art Ballet Company, керівником якого є провідний соліст Київ Модерн-балету Артем Шошин, представить жителям і гостям міста вражаючу програму. 

I АКТ ГАЛА-КОНЦЕРТ

Глядачі зможуть насолодитися фрагментами із видатних класичних балетів, визнаних увсьому світі, а також авторськими мініатюрами в стилі модерн.Технічність та віртуозність танцівників подарує Вам незабутні враження та прекраснийнастрій після проведенного разом з нами вечора. 

II АКТ ТАНГО НА ПУАНТАХ

Перший та єдиний в Україні сучасний одноактний балет "Історії в стилі Танго". Музика: Астора П’яццолли, Карлоса Елета Альмарана, Карлоса Гарделя, Херардо Родрігеса в аранжуванні В’ячеслава Самофалова Лібрето, хореографія, постановка – Артем Шошин. Художник костюмів – Крістіна Мамедова. Асистент хореографа – Оксана Хамровська.                                                          

«Танго – це ніби щира розмова самотніх сердець, це таємниця, яку танцюють двоє.»

Це балет про чотири доленосні історії, в кожній з яких самотні серця шукають близькогособі співбесідника у подорожі по життю.