Старовинні мініатюри
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Старовинні мініатюри

Запоріжжя
Концертний зал імені М.І. Глінки
проспект Соборний, 183


29
Вересня
2021
Середа, 17:00
60 грн

Анотація музичної програми «Старовинні мініатюри»

29.09.2021р. в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» 29 вересня Запорізька обласна філармонія представляє прем'єру нового концертного сезону – вишукану музичну програму «Старовинні мініатюри» в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі»!

Музична мініатюра – це невеличка замальовка, в якій закладений певний настрій, образ, ідея, де в лаконічній формі відбивається ціла епоха й водночас яскраво розкривається індивідуальність автора.

Наша нова програма – це чудова нагода насолодитися шедеврами, створеними старовинними майстрами музичного мистецтва.Надзвичайна гармонія та краса, втілені в творах композиторів бароко і раннього класицизму пробуджують кращі почуття й знаходять живий емоційний відгук у кожного, хто доторкнеться до них.

Для всіх поціновувачів музичних старовинної музики прозвучать популярні й маловідомі інструментальні та вокальні композиції Л. Боккеріні, А. Вівальді, Дж. Каччіні, Г.Ф. Генделя, Дж. Перґолезі, Л. Обера, Й. Гайдна та ін.

Свою творчість слухачам подарують: лауреати міжнародних конкурсів Володимир Галіченко (скрипка) та Іоланта Дамаскіна (фортепіано), Дмитро Саверов (контрабас), Вікторія Шестакова (сопрано), ведуча – заслужений працівник культури України Алла Ходакова.

Запрошуємо всіх відчути тендітну красу музики 29 вересня о 17.00 в камерній залі обласної філармонії. Ми, як і ви, з радістю чекаємо на наші традиційні мистецькі зустрічі!