Лейся, песня
До початку події
  • день
  • годин
  • хвилин

Лейся, песня

Запоріжжя
Концертний зал імені М.І. Глінки
проспект Соборний, 183
31
Січня
2021
Неділя, 17:00
190 - 370 грн
190 - 370 грн купити квитки
Унікальний музичний проект ВІА "Лейся, Песня"! made in Ukraine створений відомим музикантом і продюсером, Геннадієм Федосовым в 2012 році спільно з останнім керівником ВИА Леонідом Смилянским.

Мета проекту - зберігати і пропагувати культуру ВІА в кращих традиціях. У програму гала-концерту входять кращі пісні естради XX століття : «Прощай», «Обручальное кольцо», «Клён», «Где же ты была», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал», «Песенка про сапожника», «Верба», «Мій рідний край», «Червона рута», «Соколята» і багато інших.

Неповторні голоси учасників ансамблю впізнаються вже не одним поколінням шанувальників гарної пісні. Концерти проходять незмінно при повних залах і на високому емоційному підйомі. Створюється настільки тепла атмосфера, що концерт більше схожий на зустріч друзів. Артисти протягом всього часу активно спілкуються з глядачами, зал дружно підспівує ансамблю, зазвичай концерт триває набагато довше запланованого часу. Якісний живий звук і живі унікальні голоси просто не залишають глядачам шансу залишитися байдужими. Проект цікавий не лише зрілій аудиторії, але і молодому поколінню, у черговий раз підтверджуючи зростаючий інтерес до відроджуваної культури ВІА.